opalplast2

Ogrody zimowe

Producent ogrodów zimowych

Światło i przestrzeń
Życie w otoczeniu pełnym światła, w bezpośrednim kontakcie z przyrodą zapewnia weranda z tworzywa sztucznego dzięki maksymalnej powierzchni szkła.

Ochrona przyrody
Weranda z tworzywa sztucznego wtapia się doskonale w otoczenie; żyjesz w zgodzie z  przyrodzie nie niszcząc jej piękna.

Koniec ze zbędną pracą
Malowanie twojej werandy lub ram okiennych to przeszłość; żadnej rdzy ani zgniłych elementów, a więc nigdy więcej obokiązkowego malowania podczas weekendów. Zwyczajne umycie wodą (raz na jakiś czas), a Twoja weranda lśni jak nowa – to wprost niewiarygodne!

Izolacja cieplna
Duża ilość światła to przyjemność; duża ilość światła bez utraty ciepła to przyjemne z pożytecznym. Zimą weranda z tworzywa sztucznego pobiera ciepło od promieni słonecznych wspomagając ogrzewaniu domu i oszczędzając dużą ilość energii cieplnej. Niski współczynnik przenikania ciepła (0,17) zapobiega wykraplania pary wodnej na profilach PCV.

Wentylacja
W upalny i duszny dzień swobodna i dobrze spełniająca swoje zadanie cyrkulacja powietrza to komfort. Weranda Deceninck z tworzywa sztucznego, posiada wszystkie możliwe rozwiązania konstrukcyjne oraz różne typy okien i drzwi: drzwi oszklone i przesuwne, okna uchylno – rozwieralne…

Ochrona przed szkodliwością czynników atmosferycznych
Elementy klimatu: mróz, śnieg, deszcz, wilgoć i powietrze morskie nie mają żadnego ujemnego wpływu na PCV. Weranda DECEUNINCK gwarantuje Tobie i Twojej rodzinie długotrwały komfort.

Uwagi techniczne
Werandy są wykonane z profili PCV wytłoczonych przez DECEUNINCK INDUSTRIES – jeden ze znaczących ośrodków ekstruzji ram okiennych z PCV w Europie.

Profile DECEUNINCK spełniają najwyższe wymagania w zakresie izolacji termicznej
i akustycznej, wodoszczelność, ochrony przed wiatrem:

współczynnik przenikania ciepła dla PCV=0,7 W/mK (0,25 dla drewna;
200 dla aluminium)
klasa zapalności: profile PCV są zakfalifikowane dla klasy M1 (trudnopalne)
typy oszklenia: pojedyncze, podwójne, szyby z izolacją akustyczną
pokrycia dachowe: dachówki z plexiglasu, polikarbonatu, szkła izolacyjnego, itp. – do 24 mm grubości.

Producent ogrodów zimowych

Jako doświadczony producent ogrodów zimowych, firma PLAST-OPAL-BUK oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania, dzięki którym natura zagości w Państwa domach. Oferowane przez na werandy są bardzo estetyczne i w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego.

2017© Copyright - Plast-Opal-Buk